Bugun...
Reklam


İnsanlığın Kökünü Kazıyarak Dünyayı Kurtarmak İsteyen Oluşum: VHEMT

İnsanoğlunun Nesli Tükensin Hareketi 1991'de başladı. İnsanlara 'ürememe' çağrısı yapıyor. İnsanlığın üremesinin doğaya verdiği zararın artık son raddeye dayandığını, bu noktadan sonra çözümün insanlığın azalarak bitmesiyle geleceğini savunuyor.

İnsanlığın Kökünü Kazıyarak Dünyayı Kurtarmak İsteyen Oluşum: VHEMT
+ -

 İnsanoğlunun Nesli Tükensin Hareketi 1991'de başladı. İnsanlara 'ürememe' çağrısı yapıyor.  İnsanlığın üremesinin doğaya verdiği zararın artık son raddeye dayandığını, bu noktadan sonra çözümün insanlığın azalarak bitmesiyle geleceğini savunuyor. 

Hareketin kurucusu olan Les U. Knight bu harekete sadece isim verdiğini söylüyor. Çünkü hepimiz bu hareketin birer lideriyiz ona göre.Hareket onlara göre Dünya üzerinde yaşayan ve bu yaşama önem veren insanlar tarafından başlatıldı.

Dünyadaki dehşetin sebebinin insanlık olduğu ortada ve hareketin gönünllüleri ortaya ciddi bir tez atıyor: Milyonlarca hayvan ve bitki türünün insanlık yüzünden yok olmasındansa tek bir türün, insanlığın gönüllü olarak yok olması her zaman yeğdir.

İnanç sistemlerinde dahi insanlığın sonunun bir gün geleceği varsayımına dayanarak bastığımız toprağın üzerinde hiçbir insanın kalmadığı o günün geleceğine dair öyle ya da böyle bir kabul sahibiyiz. Onlar bu süreci bilinçli bir şekilde yönetmek istiyorlar veiki seçenek sunuyorlar destekçilerine, yani hepimize.

Kısıtlı seçeneklerimiz şöyle: Daha az çocuk sahibi olmak ya da hiç çocuk sahibi olmamak.

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI